Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Znany wytwórca diamentowej biżuterii QUEEN DIAMOND

Pierścionki diamentowe spersonalizowane wykonuje marka QUEEN DIAMOND. To rozwiązanie dla tych osób, które chcą mieć pierścionek wykonany stricte tak, jak tego oczekują. Każdy z projektów jest precyzyjnie wykonany przez doświadczonych złotników i to w ten sposób, jak wymagają tego kupujący. Z tego powodu specjaliści ukierunkowani są na wszystkie wizje. Klienci będąc zdecydowanymi na spersonalizowany pierścionek z diamentem mogą zdecydować o: kształcie brylantu, kolorze złota, liczbie a także właściwościach kamieni szlachetnych.

Realizacja zlecenia z tego zakresu to od dwóch do 14 dni roboczych. Wystarczy przesłać do firmy projekt albo fotografię wymarzonego pierścionka, a jubilerzy zrobią projekt trójwymiarowy. Po jego zaakceptowaniu przez klienta, marka zajmie się realizacją. Można także zdecydować się na grawer, co jest dostępne bezpłatnie.

Oferta marki jest obszerna, z kolei jeśli ktoś chciałby mieć projekt spersonalizowany, to może spodziewać się, że zostanie on dla niego wykonany. To na przykład idealne wyjście kiedy ktoś chciałby wręczyć specjalny pierścionek zaręczynowy lub pierścionek dla najbliższej osoby w ramach prezentu urodzinowego. Luksusowe pierścionki z diamentem QUEEN DIAMOND są wybierane przez osoby, jakim zależy na tym, by kupować jubilerskie produkty wysokiej jakości. W ofercie dostępne są także kolczyki oraz zawieszki. Dlatego można tutaj zamawiać kilka wyrobów.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz