Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Skoki spadochronem proponowane przez Strefę Skoków

Skoki spadochronowe oferowane przez Strefę Skoków w tandemie z pilotem mają miejsce na terenie całego kraju. Dobrze będzie sprawdzać, w jakich miejscowościach są proponowane, jakie są szczegółowe informacje oraz jaka jest należność za skok. Jeśli ktoś zdecyduje się na skok spadochronem, to może natychmiastowo doinformować się wszystkiego od osób zatrudnionych w tej firmie. Wiodące informacje opublikowane są także na witrynie internetowej.

Skok spadochronem to przeżycie nie do porównania z jakimkolwiek innego rodzaju i jeśli tylko interesant ma takie życzenie, to musi się zdecydować. Prędkość przekracza wtedy dwieście kilometrów na godzinę. Można oglądać zapierające oddech w piersiach krajobrazy, a także poczuć adrenalinę w najczystszej postaci. Głównie zaś jest to idealna zabawa, jakiej bez wątpienia przez długi czas nie da się zapomnieć. Wysokie uprawnienia instruktorów to zapewnienie bezpieczeństwa.

Skok w tandemie, to skok, w jakim instruktor będzie skakać wspólnie z pasażerem. W tandemie czasza przystosowana jest do dwóch osób. Klient jest z kolei doczepiony do spadochronu za pomocą specjalnie zaprojektowanej uprzęży mocującej. Skok wykonywany jest z wysokości 3000 do 4000 metrów, zależnie od miejsca, w jakim się odbywa.

Przed otworzeniem spadochronu oraz przed tym jak wykonany jest skok tandemowy klient jest na szkoleniu. Skok potrwa od trzydziestu pięciu do pięćdziesięciu pięciu sekund. Spadochron główny otworzy się na wysokości tysiąc siedemset metrów, a później ma miejsce szybowanie na otwartej czaszy przez mniej więcej pięć do 10 m. Pasażer ma wówczas okazję do próbowania osobistego kierowania lotem ze spadochronem.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz