Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Informacje na temat bad tripu

Informacje w temacie złej podróży opublikowane są na portalu w nad wyraz korzystny sposób a także wyczerpują one zagadnienie w 100%. Z tego względu jeśli ktokolwiek chciałby się świetnie zorientować, to ma gwarancję, że to pozyska. Bad trip to określenie na wywołujące przerażenie lub trudne doznania po spożywaniu substancji o działaniu psychoaktywnym. Najczęściej odczucia takie pojawiają się po psychodelikach. Mogą wtedy pojawić się: halucynacje lub napady lękowe różnego stopnia.

Często bad trip pojawi się u spożywających narkotyki, którzy nie mają sporo przygód związanych z konkretną substancją. Jeżeli mają zaś sami w sobie napięcia o charakterze emocjonalnym powiązane z problemami codzienności, to jest o wiele większe ryzyko, że bezpośrednio u nich pojawi się zła podróż. Dodatkowo wydarzenie takie może być rezultatem niewłaściwego set and setting, czyli negatywnego nastawienia psychicznego, niesprzyjających okoliczności lub złego przeżycia pod wpływem psychodelików. Set w tym przypadku znaczy kondycję psychiczną, samopoczucie, myśli a także plany, a setting to zestaw bodźców, jakie dostarczone są przez środowisko zewnętrzne.

Mogą one powstawać zarówno od osób, jak i od miejsca. Z tego powodu, nie warto brać substancji psychoaktywnych, gdy nie czujemy się pozytywnie w określonym otoczeniu. Kiedy ktokolwiek zmaga się z jakimkolwiek, nawet minimalnym stanem niepokoju, to także powinien zastanowić się, czy nie przyjmować substancji w innym czasie. Nie warto albowiem ulec opinii większości.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz