Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Działanie oczyszczające białej szałwii

Właściwości prozdrowotne białej szałwii były już wiele lat temu potwierdzone w badaniach naukowych. Można o nich czytać również na stronie GoldenTeacher. Zioło to oddziałuje jako antyoksydant, a także wspomaga leczenie dowolnych chorób bakteryjnych i wirusowych. biała szałwia jest w stanie uwolnić także jony ujemne, neutralizujące jony dodatnie obecne w powietrzu. Mogą one pochodzić przykładowo z pleśni lub z sierści zwierząt domowych. Dlatego też zmniejsza ryzyko pojawienia się chorób związanych z układem oddechowym lub uczuleń.

Korzystny wpływ białej szałwii udokumentowany został w licznych badaniach uniwersyteckich. Potwierdzono, iż biała szałwia może okazać się pomocna w zapobieganiu chorób wywołujących nowotwór. Ma również oddziaływanie przeciwzapalne oraz antybakteryjne. Wybrane badania ukazały także, że w roślinie takiej znajduje się związki chemiczne odpowiedzialne za zminimalizowanie stresu oraz polepszenie samopoczucia. Kiedy rozpali się kadzidło w sypialni, to można uwolnić się od napięć i od lęków. Można też dostrzec polepszenie, kiedy chodzi o jakość snu.

Na portalu wskazane jest także, gdzie białą szałwię można zakupić. Są to: sklepiki zielarskie, punkty sprzedaży oferujące wyroby z aromaterapii, jak i sklepiki ezoteryczne. Liście białej szałwii są związane w pęki, czyli wystarczy je umieścić w naczyniu odpornym na ogień oraz podpalić. Biała szałwia ma słusznie przypisanych tak sporo wartościowych cech.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz