Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Czy warto pomyśleć o ubezpieczeniu zwierzęcia domowego

Zabranie do domu kota czy psa to wzięcie również odpowiedzialności za niego. Zwierzęciu zapewnić trzeba bowiem wodę i wyżywienie, zadbać o jego higienę, a jeśli zajdzie taka potrzeba zająć się również odpowiednim leczeniem. Z tym wiążą się jakieś koszty, jakie przy chorobie albo wypadku mogą naprawdę być wysokie. Z tego też powodu właściciele zwierząt zastanawiają się coraz częściej nad wykupieniem odpowiedniej polisy, która by w takich sytuacjach bardzo pomogła.

Jak pokazuje praktyka, ubezpieczenie kota online pojawiać się zaczyna w zwiększającej się liczbie firm ubezpieczeniowych. Co prawda póki co można ją zakupić wyłącznie w formie dodatku do jakiegoś innego ubezpieczenia, ale świetnie, że w ogóle takie możliwości są dostępne.

W zależności od towarzystwa, polisa na zwierzęta obejmować będzie różny zakres ryzyk. Przeważnie jest to możliwość leczenia przy wypadku albo chorobie, wydatki związane z uśpieniem czy kradzież. Bardzo potrzebną i wartą rozważenia opcją jest ochrona OC. W sytuacji, kiedy zwierzę narobi jakiś szkód albo kogoś pogryzie, to odszkodowanie z tego tytułu wypłacone zostanie przez zakład ubezpieczeniowy.

Typowe ubezpieczenie psa online to koszt kilkudziesięciu złotych na rok, tak więc już po jednym nieplanowanym odwiedzeniu weterynarza powinno się zwrócić. Co istotne, polisą można objąć nie tylko psy i koty, lecz również wiele innych gatunków. W wielu towarzystwach będą to rybki i ptaki, ale jeśli się dobrze poszuka, to można będzie też znaleźć ubezpieczenie na króliki, świnki morskie, chomiki a nawet konie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz