Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Co na podłogę? Warianty desek oraz paneli

Deska barlinecka jest wysokiej klasy posadzką złożoną z trzech pokładów. Jest ona w pełni wykonana z drewna i nie poddana żadnym modyfikacją. W jej produkcji scalono łatwość montażu z walorami estetycznymi. Deska jest odporna na wszelkie odkształcenia oraz uszkodzenia mechaniczne, co gwarantuje izolacje akustyczną oraz termiczną. Największa zaleta tego rodzaju podłogi jest jej stu procentowa ekologiczność.

Wolno ją wykorzystywać w pokojach dziecinnych i sypialniach. Prócz standardowej trzy warstwowej technologii, materiał posiada też siedem warstw lakieru. Najpierw lakiery gruntujące, a później akrylowe podkłady aż po lakier nawierzchniowy utwardzony poprzez promienie UV. Wszystkie trzy warstwy tej podłogi są wykonane z drewna.

Dwie pierwsze z drzewa iglastego, a kolejna jest zależna od życzenia klienta. Mamy prawo nawet zamówić panele podłogowe całkiem surowe i sami je oporządzić – wypróbuj panele podłogowe Kalisz. Po kilku latach użytkowania posadzkę jesteśmy w stanie rozebrać oraz poddać szlifowaniu, potem wystarczy ją polakierować ażeby jeszcze raz zdobyć wysokiej klasy deskę barlinecką. Kiedy zdecydujemy się na podłogę z deski barlineckiej czeka nas parę istotnych wyborów. Po pierwsze powinniśmy wybrać klasę drzewa z jakiej podłoga będzie wykonana. Klasy podstawowe to rustic, exclusive, natur, selekt i family. Kolejne typy różnią się kontrastem, rozmiarem sęków i kolorystyką. Później czeka nas wybór pomiędzy deską trzylamelową, a deską jednolamelową.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz